Android Cihazlarda İnternetsiz Google Araması

Google Android cihazlar için bir güncelleme yayınladı ve bu güncellemeye göre Android cihazlarda internet kopsa da sonuçları görebileceksiniz. Oldukça başarılı bir güncellemeye benziyor.

Bazen internetin az çektiği ya da çekmediği yerler oluyor. Bunun dağlık alanla bile alakası pek fazla yok çünkü şehir içinde bile internet kesintisini yaşıyoruz. 2017 yılındayız, her şey gelişti fakat buna çare bulunamadı gibi duruyor. Google bizi düşündü ve yine kurtarıcı meleğimiz olmaya karar verdi. İnternete bağlı değilken Google’da yaptığınız arama kaydediliyor ve internetiniz geri geldiğinde arama sonuçları otomatik olarak karşınıza çıkıyor. Herhangi bir arama yaptığınızda da arama sonuçları direk kaydediliyor ve bunun sonucunda internetiniz gitse bile arama sonuçlarına bakabiliyorsunuz.

Bu tarz gelişmeler aslında bizleri de geleceğe dair umutla bakmamızı sağlıyor. “Bu nereden çıktı şimdi” demeyin çünkü bizim için yapılan gelişmelerde biz de kendimizi geliştirme fırsatı buluyoruz. Biz geliştikçe emin olun kendimizi daha iyi hissederiz.

Author: yaprak

Share This Post On