İstanbul! UberPATİLER’iniz ayağınıza geliyor

1446623858_patilogo

İstanbul! UberPATİLER’iniz ayağınıza geliyor

Uber İstanbul, Uber’in yavru köpeklere yeni birer yuva bulmayı amaçlayan küresel kampanyasına katılıyor.

Bu Perşembe (5 Kasım), Uber yardıma muhtaç köpeklerin sahiplendirilmesi ve barınaklara destek olmak amacıyla birçok şehirde hayata geçirdiği küresel kampanyası UberPATİLER’i İstanbul’a getiriyor.
Kampanyanın parçası olarak Uber, Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği, Haçiko ile İstanbul’da güçlerini birleştirerek tatlı ve minik dostlarımızı kelimenin tam anlamıyla ayağınıza getirecek.

5 Kasım Perşembe günü saat 11:00 ile 15:00 arasında, Uber uygulamasını açın ve yalnızca 30 TL’ye sevimli yavru dostlarımızla 15 dakikalık oyun oynama imkanına kavuşun. Minik dostlarımızla harika vakit geçirmenin yanı sıra barınakların faaliyetlerini desteklemiş olacaksınız çünkü bu kampanyanın tüm geliri yardıma muhtaç barınaklara bağışlanacaktır.

Kampanyayı değerlendiren Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Uber olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Haçiko ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz UberPATİLER kampanyası ile amacımız barınaklardaki hayvanlara dikkat çekmek, yardıma muhtaç barınakları desteklemek ve barınaktaki dostlarımızın birer aile bulmasına yardımcı olmak. UberPATİLER vesilesiyle geçirecekleri keyifli 15 dakikaya doyamayan hayvanseverleri, barınakları ziyaret etmeye, hatta durumları uygunsa sevimli dostlarımızdan birini sahiplenmeye davet ediyoruz” dedi.

Haçiko Başkanı Ömür Gedik ise bu projenin insanları barınaklara yönelteceğini ve bu yolla pek çok hayvanın ev sahibi olmasını sağlayacağını dile getirdi.
Uber Hakkında

Uber, şehirlerdeki ulaşımı geliştiriyor. Uygulamalarımız aracılığıyla, yolcularla sürücülere sorunsuz bir şekilde buluşturarak şehirleri daha ulaşılabilir bir hale getirirken yolculara daha fazla seçenek sunup, ulaşım ortaklarımıza daha fazla iş imkanı sağlıyoruz. Şu anda 61 ülke ve 342 şehirde faaliyetlerini sürdüren Uber’in hızla genişleyen küresel varlığı insanları ve şehirleri yakınlaştırıyor. Uber’den bir araç çağırmak için Android, iPhone, Windows Phone ve Blackberry 7’den ücretsiz olan uygulamanın indirilmesi ve hesap oluşturulması yeterli.

Daha fazla bilgi için lütfen bu bağlantıyı ziyaret edin: https://www.uber.com/istanbul

Author: yaprak

Share This Post On