İstanbul’da Güzelliğin Yeni Adresi ‘Iana Beauty Lounge’

Young attractive woman enjoying in professional Asian massage back

Biz kadınlar, bir güzellik merkezine veya havam değişsin diye kuaföre gittiğimizde kendimizi ne kadar iyi hissediyoruz değil mi? Mis gibi kokmak, saçımızın dalgalanması ve cildimizin pırıl pırıl olması bizi çok mutlu ediyor. İşte sizi bundan daha çok memnun edecek İstanbul’da güzelliğin yeni adresi ‘‘Iana Beauty Lounge’’ ile tanıştırmak istiyorum. İstanbul’un en deneyimli ekibi ile sizlere hizmet sunacak Iana Beauty Lounge size sessiz ve huzurlu bir ortam sunuyor. Salonun açılışında en büyük destek bir numaralı saç uzmanı Mahmut Ebil’den geldi. Mahmut Ebil salonun kuruluş aşamasında tüm bilgi birikimi ve teknik desteği ile Iana Beauty Lounge’ın yanındaydı.

iana yaprakyapsan

Kendinizi rahatlıkla ekibin hünerli ellerine bırakabilir ve Türkiye’de ilk kez sunulacak uygulamaları keşfedebilirsiniz. Spa’dan, manikür-pediküre, kıl doldurma tekniği ile kişiye özel kaş tasarımından sizi yumuşacık yapacak masaj uygulamalarına kadar her konforu deneyimleceksiniz. Tüm bu hizmetler ise klasik uygulamaların çok dışında. Doğal ürünlerle maske ve peeling yapılarak uygulanan manikür ve pedikür seansları termal eldiven, çoraplar ve sıcak havlu uygulaması ile destekleniyor daha sonra süt ve nane yaprakları ile yapılan “Muato” manikür / pedikür uygulamasıyla el ve ayaklarınızda inanılmaz bir ferahlık yaşatılıyor. Bunlarla sınırlı kalmayıp keratin bakımı ile el ve ayak tırnaklarınız kuvvetleniyor. Bütün uygulamalar doğal yağlar ve kremler ile sonlandırılıyor. Masaj salonunda ise volkanik taşlarla hot stone masaj uygulaması yapılıyor. İsterseniz vücut bakımı ve masajı birlikte yaptırabiliyorsunuz.

Güzeller güzeli Iana Pizhurina’nın sahibi olduğu ve Eylül ayında Levent’de hizmete giren “Iana Beauty Loung” da hem fiziksel hem de ruhsal olarak tamamen yenilenmiş olarak çıkacaksınız. İana, yabancı dil bilen personeli sayesinde yabancı müşterilerini de ağırlayacak.

iana

Author: yaprak

Share This Post On