#PepsiCoHasatta

Tarladan sofraya!

Hep duyduğum, çok özendiğim ama hayatımda hiç içinde bulunmadığım bir deneyim için davet aldığımda bu başlık altında olabilecekler ile ilgili çok heyecanlandım.

Yediğimiz -içtiğimiz her şeyin sağlıklı mı, zararlı mı, bizi mutlu eder mi? keyif mi alırız yoksa başımıza dert mi? sorularının hayatımızı en önemli sorunlarından biri olduğu bir dönemde tam da denk gelmişti. Anne olarak kafamda deli sorular vardı, Yaprak olarak da severek tükettiğim ürünler ile ilgili onaylanma arzusu.

Tarlada topladığımız patatesler ile üretilerek bizlere gönderilen cips dolu hediye sepete ev halkı olarak bayıldık:) İnsanın kendi cipsi olması keyifli bir şey:) Kendimi bir nevii Laysçi teyze ilan ettim:) Darısı başınıza…

Sizler de bu şahane sepeti evinize götürmek isterseniz aşağıdaki soruyu hemen cevaplayın.

“PepsiCo’nun Türkiye’deki markalarından 3 tanesinin adını #pepsicohasatta etiketiyle yazın, PepsiCo ürün sepeti kazanın!” Şimdiden afiyet olsun:)

Bir markanın kendisini anlatırkenki üslubu bence esasından bile daha değerlidir özellikle de dinleyenlerin anlayabileceği, keşfedebileceği ve iç rahatlığı ile güvenebileceği ögelerle anlatılmışsa. Pepsico Türkiye’nin benim en çok sevdiğim dil olan, samimiyet, gerçeklik ve şeffaflık ilkesi ile anlattığı her şey için teşekkür ederim.

En büyük teşekkürüm ise, PepsiCo Türkiye çalışanlarının, kız çocuklarının okumalarını desteklemek amaçlı yaptıkları gönüllü destek projesine gönül veren herkese. Hatta teşekkür etmenin ötesinde, bu koca yürekli insanların hepimize örnek olması gerektiğine inanıyorum.Hepsine büyük alkış!

Link: http://on.fb.me/1xgijzz

Pepsico Hasatta

Author: yaprak

Share This Post On