Siz Hangi VPNi kullanıyorsunuz?

4 Kasım Cuma günü hayatımızın bir parçası olan internet erişimine getirilen sınır hepimizin hayatını zorlaştırdı. İnternet erişimi normale döndü diyemeyiz çünkü hala sıkıntılar yaşıyoruz. Belki de yaşamaya devam edeceğiz. Sansürsüz internet deneyimi yaşamak istiyoruz fakat sağlayıcımız buna izin vermiyor. Biliyorsunuz ki bununla baş etmenin tek yolu VPN. O zaman en iyi VPN uygulamalarından birini indirelim ve deneyelim.

VPN Unlimited – Hotspot Security: İnternet bağlantı hızınızı etkilemeden güvenli şekilde bağlantı kurabileceğiniz VPN Unlimited, gizliliğinizi de koruyor.

ZebMate: İnternetteki sansürü ortadan kaldıran ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. Ayrıca zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor.

Hideman VPN: Tek tuşla tüm internete erişebileceğiniz Hideman VPN uygulaması, kullanımı kolay ana ekran widgetlarına da sahip.

Hideninja VPN: Hideninja VPN verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize yardımcı oluyor. Görsel açıdan başarılı bir arayüze sahip.

Hotspot Shield VPN: En popüler VPN uygulamalarından, hem güvenli hem de kolay kullanıma sahip Hotspot Shield VPN, daha önceden masaüstünde sergilediği başarıyı, şimdi mobil cihazlara taşıyor.

TunnelBear VPN: Harita görünümlü farklı bir kullanımıyla çok kolay olmasa da TunnelBear VPN uygulaması, popüler VPN uygulamalarından biri.

Hola VPN: Hafif çalışma yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra ücretsiz olması ile  de dikkat çeken Hola VPN, kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından biri.

Author: yaprak

Share This Post On