Yeni Nesil Elektrikli Kaykay Go Board İle Tanışın!

shopigo

Artık daha hızlı, daha güvenilir ve daha avantajlı. Herkes en az bir kere Go Board’u mutlaka denemeli.

Kullanıcının denge merkezine göre hareket edip yönünü ayarlayabilen, hızlanıp yavaşlayabilen iki tekerlekli elektrikli kaykay Go Board’un kullanımı artık çok daha kolay; üstünden düşmek neredeyse imkansız!

Go Board bu sefer çok dayanıklı ve güvenli. Güvenlik performansıyla ünlü, uzun ömürlü, yeniden şarj edilebilir ve çok hafif Original Samsung 2200P Lithium-ion bataryaya sahip.

Artık eskisinden çok daha hızlı. 25 km/sa hıza kadar çıkabilir. Hızınızı vücut hareketinizle rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Yavaşlamak için kendinizi geriye çekmeniz yeterli.

Dengede durmayı sağlayan yenilikçi gyroscope teknolojisine sahip. En ileri teknoloji denge algılayıcıları sayesinde istediğiniz yöne doğru kolaylıkla hareket etmenizi sağlar.

Bu sefer telefonunuza bağlanıp müzik dinlemenizi sağlayacak dahili, uzaktan kumandalı Bluetooth hoparlörü var. 1 yıl garantisi olan Go Board, CE/TSE garanti standartlarına uygun üretildi. Go Board en avantajlı fiyatıyla shopigo.com ve Nişantaşı No:17 mağazasında satışta.

scooter shopigo

Fiyat: 2495 TL

Net Ağırlık: 10 kg

Maksimum ağırlık taşıma kapasitesi: 120 kg

Maksimum hız: 25 km/sa

Menzil: 20 km

Maksimum tırmanma açısı: 10 °

Güç: Original Samsung 2200P Lithium-ion Battery

Şarj gücü: 220V / %10 50Hz

Boyutu: 584 x 186 x 178 mm

Ana gövdenin yerden yüksekliği: 30 mm

Pedalın yerden yüksekliği: 110 mm

Tekerlek: Şişme tekerlek

Batarya: 36V 4,4AH

Şarj dolum süresi: 1-2 saat

Shopi go Hakkında

Açıldığı günden bugüne alışıla gelmişin dışında bir online alışveriş konsepti yaratan, moda ve lifestyle ürünlerle dolu sıra dışı bir çeşitlilik sunan Shopi go, Nişantaşı No: 17 mağazasıyla da Türkiye’deki konsept mağaza anlayışına bambaşka bir bakış açısı katıyor.

Editoryal içeriğinin yanı sıra aralarında uluslararası moda sektörüne öncülük eden lider tasarımcıların da bulunduğu 250’nin üzerinde markanın son sezon koleksiyonlarına yer veriyor.

Küratörlüğünü Shopi go yaratıcı ekibinin üstlendiği koleksiyonlar, kıyafetten aksesuara, ev dekorasyonundan teknolojiye kadar, bir yaşam tarzını oluşturabilecek tüm kategorileri içeriyor.

shopigo.com

Shopi go No: 17

Mim Kemal Öke Caddesi, 17/1, Nişantaşı

Author: yaprak

Share This Post On