Disney’den İlham Verici Kampanya:”Hayallerini Yaşa Prenses”

Disney, #HayalleriniYaşaPrenses etiketiyle dünya çapında, Türkiye’nin de yer aldığı 43 ülkede başlattığı fotoğraf projesiyle genç kızları hayallerinin peşinden koşmaya teşvik ediyor.
Disney, 15 ülkede, 19 kadın fotoğrafçı ile başlattığı global projede, Türkiye’den ülkemizi temsil eden yetenekli fotoğrafçı Dilan Bozyel, Türkiye’yi başarıyla temsil etmiş Milli Jimnastikçimiz Tutya Yılmaz’ı da gurur tablosunda fotoğrafladı. Bu projeyle Disney Worldwide Services, genç kızlara destek veren Birleşmiş Milletler Vakfı’nın Girl Up fonuna 1 milyon dolar kaynak sağlamayı hedefliyor. Sosyal sorumluluk projesine destek olmak için 15 Ağustos – 11 Ekim 2017 tarihleri arasında Disney Türkiye sayfasındaki fotoğrafları beğenerek veya #HayalleriniYaşaPrenses etiketiyle kendi hayallerinizi yansıtan, ilham verici fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden #HayalleriniYaşaPrenses etiketiyle kendi fotoğrafını paylaşan herkes, Girl Up fonuna 1 ABD dolarında bağışta bulunacak.
Fotoğraf projesi ile devam eden süreçte ise Disney, çok sevilen prenseslerinin karakter özelliklerinden ilhamla gerçek hayattaki rol model genç kızları bir araya getirerek dünyanın her köşesindeki genç kızlara kurdukları büyük hayalleri gerçekleştirebilecek güce sahip olduklarını göstermeyi hedefliyor.

Author: yaprak

Share This Post On