Instagram Hikayeleri İçin Yeni Bir Özellik Daha Geldi!

Instagram, “Hikayeler” kısmına gün geçtikçe yeni bir güncelleme eklemeye devam ederek kullanıcılarını şaşırtıyor. Instagram, bu kez hikaye özelliği için devrim niteliğinde bir güncelleme yaptı. Instagram kullanıcıları artık hikayeler kısmına toplu olarak yüklemeler yapabilecek.
Kullanıcılar, medya dosyalarını toplu olarak Instagram hikayelerine yüklemek istediklerinde, son güncelleme ile artık toplu bir şekilde fotoğraflarını ve videolarını kolayca hikayelerine yükleyebilecekler.
Bu yeni güncelleme henüz yalnızca Android kullanıcılarının kullanımına sunulmuş durumda. iOS kullanıcılarına sunulmayan bu güncellemenin birkaç hafta içerisinde iOS yazılım sistemli cihaz kullanıcılarına da sunulacağı belirtildi.
Instagram, kullanıcılara birden fazla hikaye yüklemeleri için oldukça kolay bir yöntem sunmuş. Kullanıcılar, fotoğraf ve videolu hikayelerini paylaşmak için, Instagram ana ekran bölümünden sağ üst köşe bulunan yeni işarete tıklayarak, seçeceği 10 tane medya dosyasını toplu olarak paylaşabiliyor. Sonrasında, yüklenmek için seçilen medya dosyaları, yükleme sırasına göre yükleniyor. Ek olarak, paylaşım aşamasına gelindiğinde, her medya dosyasını ayrı ayrı düzenleyebilmek için bir fırsat sunulmuş.

Author: yaprak

Share This Post On