Instagram’a İki Yeni Özellik Daha Eklendi

Alushta, Russia - October 28, 2014: Woman holding a iPhone 6 Space Gray with social networking service Instagram on the screen. iPhone 6 was created and developed by the Apple inc.

Her geçen gün daha farklı özellikler ile karşımıza çıkıp bizi şaşırtmayan Instagram’a iki özellik daha eklendi. Aslında biz bu özelliklere Facebook’tan aşinayız.

Facebook, Instagram’ı Snapchat ile yarıştırmaya çalışıp oldukça eleştiri almıştı. Şimdi ise kendi özelliklerinden ekleyip güncelledi. Artık Instagram’da yorumlar beğenilebilecek tıpkı Facebook’ta olduğu gibi. Yorumunuzu kaç kişinin beğendiğini ve beğenenlerin isimlerini görebiliyorsunuz. Hatta beğeni gelince Instagram’dan bildirim de geliyor.

Sadece beğenmekle kalmayacak, yorumlara cevap da verebileceksiniz. Önceden yoruma cevap verirken herkesi etiketleyerek cevap veriyorduk çünkü etiketlemeden kimse görmüyordu yorum yapıldığını. Şimdi ise her yorumun altındaki ”yanıtla” kısmından Facebook’taki gibi o yoruma ait yeni bir yorum kısmında cevaplarınızı paylaşabileceksiniz.

Kaynak: webtekno

Author: yaprak

Share This Post On