Star Wars Hayranları D&R’da Gücü Buluyor

 

Hayranlarının heyecanla beklediği ‘Star Wars: Son Jedi’ filmi öncesi, yeni filme ait karakter ve ürünler “Star Wars Güç Günü” etkinliği ile D&R işbirliğinde görücüye çıkıyor. Star Wars hayranları, D&R mağazalarında gerçekleştirilecek etkinlik sırasında “GücüBul” deneyimi ile artırılmış gerçeklikte Jedi, Darth Vader ve daha pek çok karakterle yan yana gelebilecek.

Son 50 yılın en kült filmlerinden kabul edilen Star Wars, merakla beklenen “Star War: Son Jedi” filmi ile 13 Aralık’ta Amerika’dan da önce Türk izleyicisiyle buluşacak. Heyecanla beklenen ve yepyeni karakterlerin hayranların beğenisine sunulacağı filmin vizyonu öncesinde, Disney ve D&R işbirliği ile tüm aileyi biraraya getirecek Star War Güç Günü etkinliği düzenlenecek.

İstanbul Etiler, Suadiye, İzmir Forum Bornava ve Ankara Tunalı Hilmi D&R mağazalarında gerçekleşecek Star Wars Güç Günü etkinlikleri kapsamında animasyon kitapçığından yüz boyamaya, lego challenge‘tan origamiye kadar birbirinden renkli deneyimler, Star Wars hayranları ile ailelerini bekliyor olacak. Star Wars Güç Günü kutlamaları kapsamında seçili D&R noktalarında “GücüBul” adlı muhteşem bir artırılmış gerçeklik deneyimi de yer alacak. Katılımcılar, akıllı telefonlarına indirecekleri Star Wars uygulamasını başlatarak, mağaza içinde yer alan “GücüBul” logolu görseli okutarak bu deneyimin bir parçası olabilecekler. “GücüBul” deneyimi sayesinde karakterleri hiç olmadığı kadar gerçeğe yakın şekilde görecek olan Star Wars hayranları, ekrandaki karakterler ile fotoğraf ve video çekip bunları arkadaşlarıyla paylaşabilecek. Bu deneyim içeriğinde yer verilen 15 farklı karaktere ait çipi toplayan katılımcılar, D&R noktalarında sürpriz hediyeler kazanacak.

Star Wars Güç Günü hakkında detaylar için: http://www.facebook.com/StarWarsTurkiye/

Author: yaprak

Share This Post On